Posjet predstavnika Ekonomskog fakulteta Split i Sveučilišta Zadar Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

Dana 22. siječnja 2015. godine Srednju školu Ivana Meštrovića Drniš na poziv Martine Jerković univ.spec.oec. posjetio je predstavnik Ekonomskog fakulteta Split prof. dr. sc. Ivica Pervan, prodekan za nastavu te predstavnik Sveučilišta Zadar prorektor izv. prof. dr. sc. Robert Bacalja sa suradnicima.

Izlagači su maturante upoznali s mogućnostima koje nudi Ekonomski faklutet Split, te Sveučilište u Zadru posebno Odjel za pedagogiju. Zajedno s Martinom Jerković univ.spec.oec. gostima je toplu dobrodošlicu iskazala tajnica škole Marija Vukušić dipl.iur. i pedagoginja škole Zdenka Kunac koja ih je upoznala s važnijim informacijama o školi. Nakon održanih prezenatacija visokih učilišta gosti su izrazili zadovoljstvo na iskazanom interesu učenika te radost za buduće suradnje i posjete.