Održan završni radni sastanak u sklopu projekta "Euro naša valuta i njen utjecaj na društvo i ekonomiju"

"Euro naša valuta i njen utjecaj na društvo i ekonomiju" je eTwinning projekt koji se provodi u školama Hrvatske, Slovenije i Litve a prema planu aktivnosti dana 06. lipnja 2023. godine u 20:00 pm sati održan je četvrti završni radni sastanak učenika i nastavnika.

Na radnom sastanku iz Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš koja je ujedno i osnivač projekta prisustvovali su učenici ekonomisti Ivana Čulina, Ana Močić, Dinko Lucić i Josip Vlaić s mentoricom Martinom Jerković univ.spec.oec.

Tokom radnog sastanka svi su sudionici iznijeli kratke dojmove o provedenim aktivnostima i zadacima, poteškoćama rada na novoj platformi i zadovoljstvo naučenim.

Film koji su izradili naši učenici za jednu od završnih aktivnosti u eTwinning projektu "Euro nova valuta i utjecaj na društvo i ekonomiju" možete pogledati OVDJE.