POTVRDA UPISA - ljetni rok

od 8 - 12 sati

SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA
Poljana 1, Drniš

Zbog specifične situacije u kojoj se nalazimo izazvane epidemijom virusa COVID-19, omogućena je i dostava upisnica i ostale dokumentacije elektroničkim putem (SKENIRANA ili SLIKANA) na e-adresu srednje škole. Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga srednja škola mogla kontaktirati.

Potrebna dokumentacija:

1. potpisana upisnica (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista, popuniti sve prazne rubrike, potpisati roditelj i učenik)
  2. - liječnička svjedodžba medicine rada (elektrotehničar, elektroinstalater) ili potvrda nadležnog školskog liječnika (ekonomija, konobar)
  3. potvrde za sve dodatno ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja..)
  4. dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati)

*Uputu o sklapanju Ugovora o praktičnoj nastavi učenici će dobiti na početku školske godine od razrednika i mentora praktične nastave.

Za učenike s teškoćama u razvoju na potvrdi upisa potrebno je priložiti:

1. rješenje Ureda državne uprave o primjerenom obliku školovanja
  2. stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a (umjesto liječničke svjedodžbe medicine rada)
  3. potpisana upisnica (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista)

VAŽNO! Od obveza plaćanja naknade za povećane troškove obrazovanja potpuno su oslobođeni učenici donositelji potvrde Centra za socijalnu skrb i/ili djeca invalida, smrtno stradalih ili nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata.

Povjerenstvo za upise